Advent na Zelňáku 10-13.12.2015

Advent na Zelňáku 10-13.12.2015

Nadační fond Emil se již tradičně zúčastnil vánočních trhů v Brně a opět prodával skvělý punč, výborné palačinky a marmelády od společnosti Zeelandia a své dárkové předměty. Tentokrát jsme náš stánek měli na Zelném trhu. „Adventu na Zelňáku“ jsme se zúčastnili od 10. - 13. 12. a pozvali jsme na něj osobnosti veřejného života. Možnost vyzkoušet si práci dobrovolníka a podpořit tak činnost našeho nadačního fondu někteří využili a vy se nyní můžete podívat, jak jim to šlo :-) Děkujeme všem zúčastněným včetně Rádia Krokodýl, které se stalo našim partnerem a jejich moderátoři „trhali“ prodejní rekordy :-), hercům, kteří na našem stánku rozdávali „Radost“, společnosti ABC Drink za technickou podporu a Davídkovu koření, díky kterému byl punč, jak má být… Jsme moc rádi, že jste si všichni udělali chvíli a v tomto adventním čase jste přišli podpořit naše mladé hrdiny.

Pátek 11. 12. 2015

Našim prvním dobrovolníkem byl pan Roman Celý, náměstek hejtmana, kterému ještě jednou moc děkujeme za podporu. Romana Celého přišel vystřídat jeho kolega Václav Horák, náš tradiční podporovatel. Děkujeme. Posledním pátečním dobrovolníkem byl pan Martin Ander, náměstek primátora, kterému také děkujeme.

Sobota 12. 12. 2015

Dnešní dobrovolník byl pan poslanec Jaroslav Klaška, kterému velmi děkujeme za jeho podporu. Pana poslance vystřídali hned dva pomocníci – Jiří Wiener a Pepa Outlý z Rádia Krokodýl. Klukům se na našem stánku natolik zalíbilo, že pomáhali až do konce otevírací doby.

Neděle 13. 12. 2015

To bylo radosti! Hercům z Divadla Radost to sluší a jde nejen na jevišti! Jste príma parta. Děkujeme, že jste nám věnovali část své adventní neděle!

Galerie