Logo

Emilův adventní punč se vrací

Po třech letech virtuálních punčů se opět vracíme s adventním stánkem na brněnské vánoční trhy. Na Moravském náměstí u Jošta se od 25. listopadu do 23. prosince budeme snažit společně s Rádio Krokodýl vydělat co nejvíce peněz, abychom mohli podpořit naše malé velké bojovníky.

Veškerou pozornost nejdříve upřeme na našeho šestiletého sportovce Mikuláše. Tomu chceme pořídit speciální ortézy, které bohužel nehradí zdravotní pojišťovna.

Příběhů se nám letos sešlo ale mnohem víc, proto budeme moc rádi, pokud nám pomůžete i s podporou dalších z nich. Na naši pomoc čeká například Deniska, která by se svými kamarády ráda vyrazila na lyžařské soustředění na monoski, František, kterému jsme slíbili přispět na rehabilitace nebo horolezecký oddíl dětí s autismem.

Bez Vás to ale nezvládneme! Proto oslovujeme řadu brněnských osobností z oblasti sportu, kultury, veřejného života, ale i naše partnery a podporovatele s prosbou o zapojení.

A jak se můžete zapojit?

Staňte se našim dobrovolníkem!

Ozvěte se nám a pojďte s námi prodávat! Na základě upřesnění času a termínu Vaší účasti vytvoříme personalizovanou elektronickou pozvánku, kterou můžete distribuovat mezi své přátele, spolupracovníky a partnery. No a potom si už společně budete moci užít atmosféru našeho adventního stánku.

Kupte si náš voucher na punč!

Chcete pozvat své blízké na emilácký punč? Chcete obdarovat své kolegy? Nachystáme Vám vouchery v hodnotě 65 korun na náš punč.

Objednejte si u nás dárkové balíčky!

Připravíme Vám úžasný dárkový balíček se skvělým vínem od Vinařství Kopřiva dle vlastního výběru, lahodným medem od společnosti Eprin a voucherem na emilácký punč.

Podpořit naše příběhy aktivních dětí nebo mladých lidí, kteří chtějí i přes svůj handicap sportovat, můžete i přes náš transparentní účet 2101215544 / 2010 nebo zasláním DMS ve tvaru DMS EMIL 30, DMS EMIL 60, DMS EMIL 90 nebo DMS EMIL 190 na telefonní číslo 87 777.

Děkujeme! Těšíme se na Vás!

Váš Emil

© Nadační fond Emil | 2019 - 2024
Created by
Created by MODERI s.r.o.