Logo

Nadační fond Emil byl vybrán do dražby!

image

S radostí jsme přijali úžasnou zprávu! Byli jsme totiž Annou Pavelkovou – mistryní Evropy kategorie do 18 let v beachvolejbale vybráni pro charitativní aukci s názvem VYBER SI. VYDRAŽ SI. ZAHRAJ SI.

V čem tato podpora spočívá? Na to jsme se zeptali Aničky.

Aničko, můžete nám popsat záměr této dražby?

Cílem držby je finančně podpořit hráči/hráčkami vybrané charitativní organizace.

Jak to celé funguje?

Lidé, dražitelé mohou už nyní na webových stránkách této akce (http://www.beneficniturnaj.cz) přihazovat, navyšovat cenu jednotlivých beachvolejbalistů a beachvolejbalistek. Ti, kteří si některého hráče/ku nakonec vydraží, si s ním/ní v sobotu (26.11.) zahrají. Ale hlavně, výtěžek z aukce dostanou charitativní organizace. Samozřejmě mohou lidé finančně podpořit i „jen tak“ a to na účet uvedený na web. stránkách.

Můžete nám prozradit, proč jste si vybrala právě náš nadační fond, tedy podporu handicapovaných sportovců?

Myslím, že sportovat by měli mít možnost všichni, takže moc ráda podpořím právě Váš nadační fond, který za peníze od dárců pořizuje handicapovaným lidem různé pomůcky, aby mohli sportovat. Mě osobně totiž sport nesmírně baví, bez něj si svůj život neumím představit. Chtěla bych, aby takovou zábavu a radost ze sportu mohli zažít i ti, kteří kvůli svému handicapu bez speciálních pomůcek nemohou.

Aničko, již nyní víme, že Vaše spolupráce s našim nadačním fondem tímto večerem nekončí. Řekněte nám i o tomto víc.

Ano, ráda bych Emila podporovala i nadále. Byla jsem pozvána na Vánoční trhy, kde bude mít Emil stánek s punčem, takže tam určitě a moc ráda přijedu.

Děkujeme za rozhovor, a hlavně za Vaši podporu!

© Nadační fond Emil | 2019 - 2024
Created by
Created by MODERI s.r.o.