Emil Open 2017 - Show Jana Krause

Emil Open 2017 - Show Jana Krause

Netradičním způsobem jsme uspořádali ve středu na náměstí Svobody oblíbenou Show Jana Krause. Do červené pohovky usedli hned čtyři do poslední chvíle utajovaní hosté – kapelník skupiny The Tap Tap Šimon Ornest, atletka Kateřina Nováková, plavec Arnošt Petráček a programový a hudební ředitel Rádia Krokodýl Jiří Wiener.

Byla dnešní Show na náměstí Svobody velký rozdíl oproti vaší Show v divadle?

Tohle jsem sice věděl dopředu, ale je to úplně o něčem jiném. Nejde o Show v divadle, ale o Show, která má za úkol podpořit nějakou událost.

Hodně jste v Show řešili Brno, především s Jiřím Wienerem...

Tady jsme v Brně, tak co bychom měli řešit jiného. Brňáci jsou známí pro to, jací jsou patrioti, a já je rád dráždím (úsměv).

Dozvěděl jste se tedy během dnešní Show něco nového o Brně?

Já jsem před lety z legrace řekl, že bych Brno zrušil, pak o tom psaly noviny, jak jsem drzý, ale oni zkrátka nepochopí tu srandu. To mě na tom právě baví. Jinak to samozřejmě nemůžete myslet vážně.

Půjdete si vyzkoušet brněnský orloj?

Ty hodiny mě zaujaly, o tom jsem neměl potuchy. Musím si ale ověřit, zda to opravdu funguje tak, jak mi pan Wiener říkal.

Máte v plánu si zkusit nějaký sport?

Kdybych tu zůstával o den déle, tak určitě, protože mě tyto sporty fascinují. Vždycky je v tom ohromná lekce. Když člověk sleduje ty, co se dovedou překonat, dojde mu, jak často a neoprávněně fňuká.

Proč by se měli lidé přijít podívat na Emil Open a podpořit sportovce?

Pokud máte deprese nebo pocity, že se vám nedaří, máte splín či smutnou náladu, přijďte se podívat, co oni dokážou a co dovedou překonat. Ono vás to hned přejde.

Videa:

https://emilopen.cz/galerie/video

Oficiální fotografe:

https://emilopen.cz/galerie/photo?gallery=17