Z Očí do očí s Janem Krausem

Z Očí do očí s Janem Krausem

Bavit se a pomáhat v jeden čas. Tak to si 16.9.2020 vyzkoušelo hned několik diváků na show Z očí do očí s Janem Krausem. Ten se přesunul z červeného gauče do brněnského divadla Radost. Díky benefiční události tak každý návštěvník přispěl Nadačnímu fondu Emil, který pomáhá dětem a mladým handicapovaným lidem sportovat. Celkový výtěžek ze vstupného je 55 900 korun. Na akci také předala šek firma Comdata, a to v hodnotě 71 000 korun! Moc jim děkujeme.

„Mám pro vás dárek,“ řekl po příchodu na křeslo dvanáctiletý talentovaný zpěvák Samuel Rychtar. V krabici Jan Kraus objevil žlutý nástroj – ukulele. „Říkal jsem si, že by se vám mohl líbit. Je to roztomilý nástroj, to by se k vám mohl hodit,“ dodal vtipně mladý zpěvák. Ten divákům zazpíval i vlastní první píseň, jejíž slova složil společně s mámou. Tehdy mu bylo pět let.

Mezi hosty usedla také moderátorská dvojce letošních Emil Open – Kateřina Nekolná a vozíčkář Aleš Kisý. Společně s nimi Kraus probral třeba sportování a pro něj někdy „otravné“ chytré hodinky. Aleš vtipně a s nadsázkou podotkl, že jemu umí chytré hodinky udělat i radost. A to v momentě, kdy ho jako vozíčkáře „pochválí“ za jedno vystoupané patro. Posledním hostem pak byl herec Dušan Vitázek. I s ním vedl Kraus debatu o Brně. „Kde jinde můžete jít na houby a pak jet na kole do divadla pro 700 lidí,“ řekl herec. Na závěr divákům představil i svoji autorskou píseň, ke které nyní točí i videoklip.

Galerie