Anička

tříkolka

Dobrý den, jmenuji se Anna Jurošková je mi 8 let, a pocházím z Ostravy. Bohužel jsem neměla tolik štěstí a na svět jsem se narodila s Dětskou mozkovou obrnou- kvadruparéza (oslabení všech čtyřech končetin).
Po čase kolem 2roku se přidala Epilepsie, ktérá mne ve vývoji shodila zpět na úroveň miminka. Ale maminka s tatínkem bojovali se mnou a já se zlepšovala.

VIDEO
VIDEO

1 300 Kč

1300 Kč

vybráno
100%

Jezdíme pravidelně na různé rehabilitační pobyty, kde se snažíme co nejvíce, abych se mohla zapojit do každodenních činností a byla co nejvíce soběstačná.
Jsem velice pozitivní a jen tak lehce se nevzdávám.

V září jsem začala chodit do první třídy, kde se mi velmi líbí a mám spoustu nových kamaradů, kteří mne táhnou dál k mému cíli.
Já jsem ráda ve společnosti dětí a snažím se s nimi co nejvíce zapojit do zdravé populace. Ve škole o přestávkách trávíme čas s dětmi na zahradě, kde hrajeme hry nebo jezdíme na kole.

Mám velmi ráda pohyb, sport,hry a hudbu. Jezdím s mámou a tátou na kole ve vozíku. Mám i své kolo (tříkolku), na kterém trávím co nejvíce času od jara až do podzimu, ale ta moje tříkolka je mu už hodně malá, protože jsem za poslední rok hodně vyrostla, proto bych potřebovala novou.

Nedávno jsem byla na operaci a daří se mi mnohem lépe jezdit. Jsem více uvolněná a mohu jezdit větší vzdálenosti. Na kole jsem velmi šťastná.
Chtěla bych i nadále trávit čas na kole se svými kamarády. Pomužete mi? :-)


Bohužel Aniččin zdravotní stav jí momentálně neumožňuje věnovat se jakýmkoli aktivitám, proto jsme její podporu na chvíli pozastavili. Jakmile se ale dá do kupy, rádi jí zase pomůžeme plnit její sportovní sen! Aničko, drž se!

1300
1300