David

tříkolka

Dobrý den, dovolím si nás představit, Davídkovi je skoro 16 let, narodil se předčasně, ve 30.t. těhotenství, je to první dvojče. Bohužel mu po porodu zůstaly těžké zdravotní následky, trpí kvadruparézou ( postiženy všechny čtyři končetiny ), spastickou formou, epilepsií, CVI - závažnou oční vadou. Pohybuje se s pomocí invalidního vozíku. Je to ale dříč a přes všechny závažné diagnozy se velmi snaží.

VIDEO
VIDEO

69 989 Kč

69989 Kč

vybráno
100%

Chodí do 9.ročníku zákl. školy a mezi zdravými spolužáky se cítí skvěle a hlavně se velmi dobře učí a nosí jedničky.
Již jsme absolvovali nespočet různých terapií, vyzkoušeli spoustu rehabilitačních center, lázní apod, které by mu mohli pomoci být co nejvíce soběstačný a aktivní.

Bohužel v místě našeho bydliště jsou možnosti sportu pro handicapované velmi omezené, vlastně prakticky žádné. Protože jsme aktivní rodina, hledali jsme možnosti, jak sportovat společně. A cyklistika byla jasnou volbou.
Speciální lehokolo už máme vyzkoušené, z testovací jízdy byl Dáda nadšený, i když nebylo úplně přizpůsobeno jeho potřebám, hned si ho chtěl brát domů. A nevadila mu ani růžová barva :).

Pokud by se nám podařilo kolo zrealizovat, byli bychom štastní všichni, protože jakýkoliv pohyb synovi pozitivně prospívá, krásně se protahuje jeho spastické tělo. Je to pro něj účinná a příjemná forma rehabilitace a můžeme trávit aktivně čas jako rodina.

Za jakýkoli příspěvek vám upřímně děkuji.
Romana, maminka Davida

69989
69989