Logo
FBC ŠTÍŘI

FBC ŠTÍŘI

vozíčkářská běžka

Cílová částka:

16 500 Kč

Vybráno: 16 500 Kč
Zbývá

FBC Štíři jsou skupinou aktivních vozíčkářů, které spojuje láska ke sportu. Pořádájí sportovní soustředění pro nováčky, na které zvou zástupce vozíčkářských sportů a rozšiřují tak svou sportovní všestrannost. Nedělá jim problém pohybovat se po halách a tělocvičnách, ale velkou výzvou jsou sjezdovky. Přispěli jsme jim proto na sledge – vozíčkářskou běžku, aby mohli odškrtnout další pokořenou výzvu a brázdit zasněžené pláně.

obrázek
obrázek
obrázek
obrázek

Text žádosti:Jsme skupina aktivních vozíčkářů. Každý máme svůj příběh. Spojuje nás florbal a máme úspěchy. Jsme FBC Štíři České Budějovice. Snažíme se inspirovat neaktivní vozíčkáře a přibrat je na vlnu, která nás nese...na vlnu sportu.

Pořádáme sportovní soustředění pro nováčky, na které zveme zástupce dalších vozíčkářských sportů, rozšiřujeme tak také svou sportovní všestrannost. Dělíme se o zkušenosti. Dá se říct, že nemáme problém. Se samozřejmostí se pohybujeme v tělocvičnách, v posilovnách, v bazénech, na cyklostezkách a sjezdovkách...s florbalkou, stabíky, míčem, pálkou nebo raketou v ruce.

Přesto jsme našli prostor, který je pro nás problém...tedy slovo problém nejsme zvyklí používat...je to pro nás výzva! Zasněžená pláň.

Proto bychom rádi do týmu pořídili vozíčkářskou běžku. K vlně, která nás nese životem chceme přidat stopu, která nás bude vést...

Ivan – paraplegik po nemoci, Adam – vrozená tělesná vada, Jirka – paraplegik po úrazu na motorce, Honza – paraplegik po autohavárii, Vašek – amputář po infekci kolenního kloubu, Zbyněk – paraplegik po úrazu na motorce, Fanda - paraplegik po úrazu na motorce, Lukáš – paraplegik po pádu z výšky, Tomáš – vrozená tělesná vada, Láďa – paraplegik po autohavárii, Zdeněk – paraplegik po pádu z výšky.

© Nadační fond Emil | 2019 - 2024
Created by
Created by MODERI s.r.o.