Logo
Gunners rugby Brno

Gunners rugby Brno

Rugby

Cílová částka:

30 000 Kč

Vybráno: 30 000 Kč
Zbývá

Gunners rugby Brno chtěli v sezóně 2015 získat podporu pro znovuobnovení zašlého brněnského týmu a vyjet tím správným směrem. Finanční podporu chtěli použít na vybavení sportovními vozíky, které jsou nejdůležitější součástí k posunutí se v tomto oboru. Chtěli tak dokázat, že i v Jihomoravském kraji máme šikovné handicapované sportoce, a podpořit tak start nového týmu. Rozhodli jsme se jim proto přispět na nákup sportovních vozíku.

obrázek
obrázek
obrázek
obrázek

Za brněnské ragby Vám děkují všichni jeho členové Filip Hladík, Pavel Brož, Petr Stiler, Robin Fábry, Jan Kozdera, Jiří Lička a Váša Marek.

Zástupci týmu se vypravili do Porsche Praha, aby spolu s Emilem převzali partnerský vůz. Na jejich cestu se můžete podívat zde: https://www.youtube.com/watch?v=b1mzDrf-hWw&t=17s

Text k žádosti:

Ukázalo se, že nový brněnský tým není schopen konkurovat ostatním týmům v České Republice, jako jsou Prague Robots nebo Lions Ostrava a potřebuje pomoci. Než však tato pomoc přišla následovala kritická sezóna 2012, kde se projevila psychická deprese z proher a neúspěchů odchodem hráčů, kteří s ragby skončily. Kolektiv brněnského týmu značně zchudl a jeho budoucnost byla více než špatná. V roce 2014 přišla pomoc z hlavního města a zbylé torzo týmu Sova bylo doplněno o hráče reprezentačního výběru a vznikl nový, ne už však brněnský tým Gunners. S novým týmem se sbíraly úspěchy nejen doma ale i v zahraničí (Itálie, Polsko, Německo atd.) a brněnští kluci nabíraly postupně zkušenosti, které jim v předchozích letech tolik chyběli a byli příčinou neúspěchu prvního budování ryze brněnského týmu.

Brněnská základna byla během tohoto roku doplněna o dva nové členy a dostala podstatně lepší hráčskou podporu. I přes to, že vznikl nový tým, v Brně se trénuje pořád v původní sestavě, která přežila krizi. Cítíme tak, že máme naději se opět vrátit na začátek a tentokrát konečně vytvořit stabilní základnu pro vozíčkářské ragby v Jihomoravském kraji. V současnosti máme před sebou sezónu v roce 2015, ve které bychom chtěli získat podporu pro znovuobnovení zašlého brněnského týmu a vyjet tím správným směrem. Finance, které by se touto formou vybraly, bychom chtěli použít v první řadě na vybavení sportovními vozíky, jejichž cena se pohybuje kolem 150 000 Kč za jeden vozík a jsou nejdůležitější součástí k posunutí se v tomto sportu výše a v řadě druhé na zahraniční turnaje, kde bychom si mohli vyzkoušet připravenost a úroveň nové brněnské formace. Dáte tak možnost dokázat, že i v Jihomoravském kraji máme šikovné handicapované sportovce a podpořit start nového týmu. Financování si zajišťujeme sami oslovováním partnerů, realizací teambuildingů s Nadačním fondem Emil a z vlastních zdrojů, přesto bychom vás chtěli požádat o finanční podporu ve výši 30 000 Kč na spolufinancování nákupu sportovních vozíků.

© Nadační fond Emil | 2019 - 2024
Created by
Created by MODERI s.r.o.