Logo
Liga vozíčkářů

Liga vozíčkářů

Rehabilitace s odborným fyzioterapeutem

Cílová částka:

40 000 Kč

Vybráno: 40 000 Kč
Zbývá

Liga vozíčkářů nás poprosila o pomoc s finančním pokrytím rehabilitací s odborným fyzioterapeutem. Pojďte s námi hejbnout křídlem.

obrázek
obrázek
obrázek
obrázek
obrázek

V září 2021 začala fungovat malá tělocvična, která na Lize vozíčkářů nahradila jednu z kanceláří. Také Nadační fond Emil pomohl svým finančním příspěvkem tělocvičnu vybavit a od té doby se na Lize cvičí „o sto šest“ :-)

Díky rehabilitaci s odborným fyzioterapeutům mají lidé s těžkým fyzickým a kombinovaným postižením šanci pravidelně cvičit a rehabilitovat. Využívat 60 minut čistého času v tělocvičně a v případě zájmu si z ligové půjčovny zapůjčit motomedy a handbiky pro další pohyb.

K pravidelným „návštěvníkům tělocvičny“ patří také malý Šimon, kterého vozí maminka a často ho doprovází i jeho malé sestřičky.

Díky finanční pomoci dárců může Liga vozíčkářů udržet tento sociální projekt funkční a cenu dostupnou všem zájemcům s postižením, protože je možné držet cenu na částce 360,-Kč/60 minut cvičení u motivačních balíčků, ceně 400,-Kč/60 minut a 500,-Kč/60 minut rehabilitace u klienta doma. (nákladově jsme na 800,-Kč/60 minut cvičení).

© Nadační fond Emil | 2019 - 2024
Created by
Created by MODERI s.r.o.