Logo
Letní soustředění pro Denisku

Letní soustředění pro Denisku

Letní soustředění

Cílová částka:

18 000 Kč

Vybráno: 3 100 Kč
Zbývá 14 900 Kč

Zapsaný spolek Migej je sdružení, které se snaží umožnit sportovat všem dětem, bez rozdílu. Je to povedená partička a dala si za cíl umožnit dětem prohánět se na kopci jak na lyžích, tak na monoski. Nejen v zimě, ale také v létě s pomocí handbiku zdolávat kilometry hezky společně. Naučit se spolupracovat, komunikovat, pomáhat a vůbec zjistit, jak je ten život pestrý a že není vůbec černobílý. A přestože je někdo na vozíku, tak nemusí sedět v koutě a že je s ním vážně zábava a může dělat věci tak jako ostatní, jen k tomu potřebuje prostě trochu dopomoci. A tak pořádá spolek Migej soustředění pro 10 dětí „zdravých“ a jednu hvězdičku na vozíčku, Denisku.

Denča je hotová střela, rozhodně neposedí v koutě. Za to vděčí své aktivní mamince, která se jí snaží podporovat, co jí síly stačí. Maminka je samoživitelka a kromě Denči se stará také o malého divočáka Matese. Spolek Migej by moc rád Denisce umožnil zapojit se do aktivit, které pořádá. Ať už jde o zimní soustředění pro všechny, bez rozdílu, kde Denča dělá neskutečné pokroky v ovládání monoski.

Tak bychom byli moc rádi, kdybychom splnili letos její velké přání strávit týden na svém handbiku společně s dětmi, které zná ze zimních soustředění. Děti utvořily parádní partu a naučily se vzájemné spolupráce a komunikace. Je krásné vnímat, jak se naše myšlenka naplňuje. 

obrázek
obrázek
obrázek
obrázek
obrázek
obrázek

Zapsaný spolek Migej nás oslovil s prosbou o finanční podporu pro uskutečnění tohoto soustředění, aby se i Deniska mohla zúčastnit. Finance by pokryly náklady na Denisku. Konkrétně ubytování, stravu, instruktory. Ostatní náklady budou řešeny z vlastních zdrojů. 

© Nadační fond Emil | 2019 - 2024
Created by
Created by MODERI s.r.o.