Logo
Natálce na rotoped

Natálce na rotoped

rotoped

Cílová částka:

7 000 Kč

Vybráno: 0 Kč
Zbývá 7 000 Kč

Dobrý den, dovolte mi, abych Vám představila naši rodinu. 


Jmenuji se Gabriela a jsem maminkou tří dětí, dvě starší už žijí samostatně, nejmladší Natálka (15), trpí dětským autismem provázeným agresivitou, neorganickou poruchou rytmu spánku bdění, poruchou řeči a obsedantně kompulsivní poruchou. Navíc má třetí stupeň ZTP/P a čtvrtý stupeň závislosti a střední mentální retardaci.


Natálka vyžaduje mou 24 hodinovou péči, na kterou jsem úplně sama. Naši již tak nelehkou situaci ještě ztížilo manželovo onemocnění duplicitní rakovinou s následným zhoršením jeho psychického stavu. Bohužel jsme se po 25 letech manželství museli rozvést, byl agresivní. Po jeho ataku jsem byla rok na invalidním vozíku. Zůstala jsem s dcerou sama, bez pomoci širší rodiny, nedostává se nám finančních prostředků. Na vše má dcera zvýšené náklady. Dcera má otočený spánkový rytmus, kdy usíná okolo 5h a budí se okolo 13h. To mi znemožňuje jít do práce. Kvůli otočenému spánkovému režimu nemůže Natálka chodit do speciální školy, máme domácí školu, kde si ji sama vyučuji. S tím vznikají další zvýšené náklady. Nezbývá nám moc peněz. Jen nájem je 22 000,-Kč… Ráda bych Natálce dopřála alespoň trochu radosti a klidu i přes všechna její zdravotní omezení i další nepřízeň osudu.

obrázek
obrázek
obrázek
obrázek

Chtěla jsem Vás poprosit o pomoc s nákupem rotopedu pro dceru. Nevychází z domu a má v 15 letech 130 kg při výšce 180cm. Musí se začít hýbat. Bolí ji kolena a záda. Sama na rotoped nezvládnu ušetřit...Natálka moc hezky maluje. Čím dál více se uzavírá do svého světa. Naplňuje ji práce na pc a kreslení. Má svou instagramovou stránku, kde má svá díla. Vše maluje pomocí speciálního pc programu v kostičkové síti. Já to sama nechápu. :)


Přikládám link na její instagramový účet. Pomáhá ji klid, zázemí a má přítomnost.


Moc děkuji za Váš čas a za Vaši podporu.

Gabriela s Natálkou

Hejbni křídlem pro tento příběh!

© Nadační fond Emil | 2019 - 2024
Created by
Created by MODERI s.r.o.