Logo
LENOX - Powerchair hockey kemp 2022

LENOX - Powerchair hockey kemp 2022

Powerchair hockey kemp 2022

Cílová částka:

30 000 Kč

Vybráno: 264 Kč
Zbývá 29 736 Kč

Nezisková organizace Lenox se zaměřuje na sport osob s tělesným handicapem. Nabízí osobám s nejtěžším stupněm tělesného postižení aktivní sportovní vyžití, konkrétně v kolektivním sportu Powerchair Hockey – florbal na elektrických vozících. Pro mnoho lidí je jedinou možností akčního sportovního výkonu, což přináší skvělý pocit z osobní seberealizace, týmové hry a zábavy, kterou sport celkově přináší. Letní kemp, jenž je součástí herní sezony, je skvělou možností vzájemného stmelení kolektivu.

Lenox je jedním z organizátorů, kteří právě pro tyto sportovce, napříč klubovou příslušností, pořádají již 12. letní kemp. Tento rok by se setkání mělo uskutečnit ve dnech 25.6. - 2.7. 2022 v autokempu Buňkov, který je celý bezbariérový a má potřebné sportovní zázemí.

obrázek
obrázek

Soustředění, na kterém hráči pilují především své herní dovednosti a taktiky, si během týdne, kromě florbalu, mají možnost vyzkoušet i jiný sport, například boccia. Po sportovním výkonu je další náplní rehabilitace hráčů. Účastníkům bude poskytnuta fyzioterapie a rovněž také masérské služby.

V okolí kempu je i mnoho možností k individuálním nebo společným výletům. V programu nechybí ani odpočinek při společenských hrách. Snahou projektu je i snížení nákladů všem účastníkům, zejména z důvodu potřeby osobní asistence pro všechny hráče, která je k dispozici 24 hodin denně a bez které by celá akce nebyla možná. Pro většinu hráčů jde o jedinou volnočasovou aktivitu, které se mohou věnovat. Naším cílem je, aby hlavním kritériem účasti hráče nebyly finance nýbrž radost ze hry a z nových zážitků a zkušeností.

© Nadační fond Emil | 2019 - 2024
Created by
Created by MODERI s.r.o.