Logo
Erika Beranová

Erika Beranová

Hipoterapie

Cílová částka:

30 000 Kč

Vybráno: 30 000 Kč
Zbývá

Erika byla po předčasném narození veselá a zdravá holčička. Po očkování ovšem její tělíčko přestalo poslouchat. Nemohla si sednout, nezvedla hlavičku ani ručičku. Stala se z ní „hadrová“ panenka. Pomáhá jí hipoterapie, na kterou jsme jí přispěli.

obrázek
obrázek
obrázek
obrázek

Text žádosti:Ahoj, jmenuji se Erika. Umím být veselá holčička, ale jen málokdy k tomu mám důvod. Mám mladší sestřičku Miu, která tady pobíhá, hraje si a já bych strašně chtěla s ní, ale nejde to... Neumím chodit, sedět, mluvit, ani uchopit hračku. Asi i já sama tuším, že není něco v pořádku. Po předčasném narození jsem byla veselá a zdravá holčička. Pan doktor mě chválil a říkal, jak jsem šikovná, protože už jsem si začala cumlat prstíky a uměla si za pomoci mamky nebo taťky i sednout. Pak se však zeptal, kdy budeme očkovat… Všichni asi tušíte, co následovalo. Dostala jsem pár včeliček a moje tělíčko mě přestalo poslouchat. Do sedu už mě rodiče nemohli dát, protože mi padala hlavička, prstíky jsem si chtěla cumlat, ale nevěděla jsem, jak zvednout ručičku. Je ze mě hadrová panenka.

Hipoterapie na 2 roky stojí 30 tisíc korun. To je pro moje rodiče finančně náročné, i s pomocí ostatních členů rodiny. Proto bych ráda poprosila ty, kteří se umí vcítit do mého příběhu, o pomoc.

Pomozte mi dostat šanci na léčbu prostřednictvím koní.

Budu opravdu velice vděčná za jakoukoli pomoc.

S velkým poděkováním Erička Beranová

© Nadační fond Emil | 2019 - 2024
Created by
Created by MODERI s.r.o.