Logo
Nicolas

Nicolas

Hipoterapie

Cílová částka:

28 000 Kč

Vybráno: 28 000 Kč
Zbývá

Nicolas trpí po komplikovaném a dlouhém porodu těžkým kombinovaným postižením. Vlivem rozsáhlého krvácení do mozku při porodu diagnostikovali později lékaři dětskou mozkovou obrnu - pravostrannou hemiparézu, tj. ochrnutí pravé poloviny těla, Dandy walker syndrom - porucha intelektu, rovnováhy a koordinace, obstrukční poshem. hydrocefalus - vodnatění mozku. Nicolas má zavedenou drenáž z mozku do dutiny břišní, která odvádí přebytečný mozkomíšní mok. Tyto diagnózy vyžadují finančně náročnou léčbu, rehabilitace a ošetření. Zaplatit Nicolasovi hipoterapii se proto zdálo jako maličkost, kterou můžeme pomoci.

obrázek
obrázek

Vážení a milí v n dovolte mi poděkovat za svého syna Nicolase Úbla (6 let, kombinované postižení), který mohl díky vám všem a projektu Běhej lesy Slavkovský les absolvovat hiporehabilitační pobyty v těchto měsících.

Na koních jezdil Nicolas několikrát denně a o koně se i s láskou staral. Nicolas na koni jezdí skoro od narození pravidelně. Koně jsou stále jeho velkou vášní. Rádi bychom pokračovali v jezdectví i v budoucnosti a pořídili i potřebnou výbavu jako helmičku, vestičku, rajtky.
Věřím, že tento typ rehabilitace včetně plavání je pro jeho vývoj velkým přínosem.
Hezké letní dny a vše dobré.
S pozdravem Ivana Úblová,DiS.
© Nadační fond Emil | 2019 - 2024
Created by
Created by MODERI s.r.o.