Logo
Arnošt Petráček

Arnošt Petráček

„Pomozte nám do Zlaté Paříže!“

Arnošt Petráček je náš nejúspěšnější paralympijský plavec. Přestože se narodil s luxací kolenních kloubů a bez pažních kostí, patří ve své disciplíně ke světové špičce. Všem nám to stále dokazuje v řadě světových soutěží.

Z paralympiády v Riu 2016 dovezl zlato, stříbro získal v Tokiu 2021, kde ho od zlata dělilo pouhých 27 setin vteřiny. 

Arny má z posledních závodů splněné limity na paralympiádu v Paříži 2024. Usilovně se dál připravuje, aby si v Paříži vzal zpět to, co mu patří, a obhájil titul zlatého paralympionika reprezentující Českou republiku. 

Je známý ale i tím, že podporuje a motivuje další mladé sportovce v cestě za podobným snem. Je pro ně oporou i ambasadorem.

Arnyho finanční výdaje jsou nyní spojené nejen se sportovní přípravou, ale také s osobní asistencí, bez které se neobejde. 

Arny je opravdu náš velký kamarád. Pravidelně se účastní našich akcí, je ambasadorem plavání na Evropských hrách handicapované mládeže Emil Open. A právě proto mu chceme pomoci a finančně ho na cestě za dalším cenným kovem podpořili. 

Budeme moc rádi, když se na tuto cestu vydáte s námi a společně tak uděláme maximum PRO ARNYHO ZLATOU PAŘÍŽ!

I když náš nadační fond Arnyho sbírku již naplnil, budeme mu i nadále s celým týmem pomáhat v oblasti marketinku, PR i fundraisingu. Zároveň máme velkou radost, že zůstává tváří naší sbírky a projektu Zlatá Paříž na podporu všech výkonnostních sportovců s ambicí účasti na paralympiádě, které vzal právě Emil pod svá křídla.

Pokud chcete finančně Arnyho Zlatou Paříž podpořit, můžete prostřednictvím jeho spolku:


PRO Arny, z.s.

Riegrova 1756/51, 370 01 České Budějovice

IČ 03244709

vedený u Krajského soudu v Českých Budějovicích, L 6502

číslo účtu: 266520847/0300, vedený u ČSOB, a.s.

obrázek
obrázek
obrázek
obrázek
obrázek
obrázek
obrázek


© Nadační fond Emil | 2019 - 2024
Created by
Created by MODERI s.r.o.