Logo
Spolek Pinokio

Spolek Pinokio

kurz monoski

Cílová částka:

39 000 Kč

Vybráno: 39 000 Kč
Zbývá

Spolek Pinokio sdružuje 11 hendikepovaných dětí a jejich rodiny. Děti jsou z různých míst ČR, různého věku a seznámily se při pravidelných lázeňských pobytech, hiporehabilitacích a akcích pro hendikepované. Pinokio jsme již v minulosti podpořili, proto neváháme a rádi jim pomůžeme sehnat prostředky na týdenní kurz monoski pro 6 dětí s doprovodem.


Spolek Pinokio sdružuje 11 hendikepovaných dětí a jejich rodiny. Děti jsou z různých míst ČR, různého věku a seznámily se při pravidelných lázeňských pobytech, hiporehabilitacích a akcích pro hendikepované.

O založení spolku se zasloužily dvě velmi akční maminky, které ostatním rodinám předávají své zkušenosti. Pinokio, z.s. se snaží získat finanční podporu na podporu pro své děti na různé druhy rehabilitací, na pomůcky či koníčky.

Jsme hodně sportovně založené maminky, snažíme se překonávat bariéry a své děti i přes jejich hendikep vést ke sportu, který nejen jim, ale i nám přináší hodně svobody a radosti. Na Váš nadační fond se obracíme s žádostí podpořit naše hendikepované děti v oblasti lyžování s MONOSKI. S dětmi pravidelně jezdíme na týdenní kurzy s monoski, které pořádá Centrum hendikepovaných lyžařů v Krkonoších.

Týdenní kurz monoski (5 nocí) s instruktorem: 2500 Kč pro dítě (ubytování, polopenze, permanentka, instruktor, veškeré vybavení s monoski) 4000 Kč pro doprovod (ubytování, polopenze, permanentka, zaškolení instruktorem)

Počet dětí: 6 Počet doprovodu: 6 Celková cena kurzu 39 000 Kč

obrázek
© Nadační fond Emil | 2019 - 2024
Created by
Created by MODERI s.r.o.