Logo
SPOLU HIPOREHABILITACE z.s.

SPOLU HIPOREHABILITACE z.s.

DARUJ HIPOREHABILITACI!

Cílová částka:

64 000 Kč

Vybráno: 64 000 Kč
Zbývá

Rádi bychom vás pozvali k podpoře projektu Daruj hiporehabilitaci! Jsme SPOLU HIPOREHABILITACE z.s. neziskové hiporehabilitační centrum. Hiporehabilitaci v pedagogické a sociální praxi provozujeme v krásném prostředí Ranče Loučka v Předklášteří a v rámci Jihomoravského kraje jsme jedni z mála, kteří tuto službu poskytují. Tato metoda je bezesporu velmi efektivní, ale bohužel také finančně náročná, což ji činí nedostupnou pro mnohé rodiny. Proto jsme nadšeni, že nás kontaktoval Nadační fond Emil a zahájil sbírku "Daruj hiporehabilitaci", díky které máme nyní šanci získat potřebné prostředky na deset lekcí individuálního hiporehabilitačního programu JÁ&KŮŇ pro deset dětí, kterým by pravidelná hiporehabilitace prospěla nejvíce, avšak finanční náklady jsou pro ně často nepřekonatelnou překážkou. 

V našem hiporehabilitačním středisku SPOLU HIPOREHABILITACE z.s. se každý den snažíme zlepšovat kvalitu života našich klientů a pomáhat jim dosáhnout svých cílů a snů. Klienty vzděláváme metodou zážitkové pedagogiky a přirozené komunikace s koňmi. Věnujeme se i etologii koní, enviromentální výchově a pohybovým aktivitám s koňmi. 

A protože víme, že každý člověk je jedinečný a zaslouží si individuální přístup nabízíme našim klientům nejen profesionální péči a podporu v oblasti hiporehabilitace, ale také přátelskou atmosféru plnou pochopení a lidskosti. Jsme si vědomi toho, že ne každý má možnost pořídit si lekce hiporehabilitace. Hiporehabilitace je poměrně nákladnou metodou, protože s jedním klientem pracují až tři kvalifikovaní pracovníci spolu se speciálně vycvičeným koněm. Tento individuální přístup se liší od běžných jezdeckých škol, kde jeden trenér pracuje s více klienty naráz. Náklady na lekci hiporehabilitace se pohybují od 800 do 1200 Kč. A aby byla hiporehabilitace efektivní, je nezbytné její pravidelné a dlouhodobé navštěvování, což může pro mnohé naše klienty představovat finanční zátěž. Z toho důvodu je cena pro naše klienty stanovena na 600 Kč, zatímco my usilovně pracujeme na pokrytí zbývajících nákladů získáním dotací, grantů a podporou od našich velkorysých sponzorů. I přes naše úsilí je však tato forma financování pro některé z našich klientů dlouhodobě neudržitelná.

Váš finanční příspěvek nám umožní nabídnout deset lekcí hiporehabilitačního programu JÁ&KŮŇ pro deset dětí, které by si hiporehabilitaci jinak nemohly dovolit. Tento program je pečlivě zaměřen na řešení specifických problémů našich klientů a na podporu rozvoje jejich sociálních a komunikativních dovedností.

Proč sbírku podpořit?

  1. Přímý dopad: Váš dar bude mít okamžitý pozitivní vliv na životy deseti dětí, které absolvují individuální hiporehabilitační program JÁ&KŮŇ.
  2. Změna života: Hiporehabilitace má obrovský pozitivní dopad na fyzickou, psychickou a emocionální pohodu klientů, což jim může doslova změnit život.
  3. Přístup k hiporehabilitaci: Finanční podpora z vaší strany umožní klientům našeho střediska pokračovat v pravidelném absolvování lekcí hiporehabilitace bez ohledu na jejich finanční možnosti.
  4. Profesionální péče: Naše středisko zajišťuje odborný tým certifikovaných instruktorů a speciálně připravených koní pro co nejlepší péči o klienty.
  5. Společenský přínos: Vaše podpora pomáhá rozvíjet společnost, která usiluje o začlenění dětí s různými potřebami do běžného života.
obrázek
obrázek
obrázek
obrázek
obrázek
obrázek
obrázek
obrázek
obrázek
obrázek
obrázek
obrázek
obrázek
obrázek

Připojte se k nám a pomozte nám darovat deset lekcí hiporehabilitace deseti nadšeným dětem. Společně tak můžeme udělat radost nejen těmto malým velkým bojovníkům, ale také jejich rodinám. Pokud byste si rádi přečetli více informací o našich aktivitách, navštivte, prosím, naši webovou stránku www.spolu-hiporehabilitace.cz

Každý Váš příspěvek nám nesmírně pomůže. Děkujeme za Vaši podporu! 


Tým SPOLU HIPOREHABILITACE z.s

© Nadační fond Emil | 2019 - 2024
Created by
Created by MODERI s.r.o.