Logo
Terezka

Terezka

tříkolka

Cílová částka:

16 000 Kč

Vybráno: 16 000 Kč
Zbývá

Terezka je malá osmiletá slečna z Dobrušky, která je jednou z největších bojovnic, což uznávají všichni, kteří ji znají. Narodila se s těžkým tělesným a zrakovým handicapem. S velkou péčí rodičů a jejich spolupracovníků se jí daří v posledních třech letech v bezpečném prostředí opouštět invalidní vozík, trénovat chůzi a hrát si s vrstevníky. Je to velká bojovnice a ve svých osobních výkonech si nezadá s vrcholovými sportovci. Terezku jsme se rozhodli ve sportu podpořit zakoupením tříkolky.

obrázek
obrázek
obrázek
obrázek

Terezka je malá osmiletá slečna z Dobrušky, která je jednou z největších bojovnic, což uznávají všichni, kteří ji znají. Narodila se s těžkým tělesným a zrakovým handicapem. S velkou péčí rodičů a jejich spolupracovníků se jí daří v posledních třech letech v bezpečném prostředí opouštět invalidní vozík, trénovat chůzi a hrát si s vrstevníky. Je to velká bojovnice a ve svých osobních výkonech si nezadá s vrcholovými sportovci.

Stále častěji se s podporou okolí pouští do odvážných akcí. V září absolvovala s neskutečným nasazením noční hru a její vyjádření, že je to její nejšťastnější den, zasáhlo všechny malé i velké kamarády. Svou první cestu s tácem ve školní jídelně popsala, jako zdolání pevnosti Boyard. Ráda by zkoušela nové věci, cestovala, naučila se s počítačem, který by jí pomáhal s učením. Její optimismus a nasazení jsou nakažlivé.

Pro společně trávené chvíle by si přála nové kolo- speciálně upravenou tříkolku, na které by mohla být plnohodnotným sportovním parťákem nejen rodičů- protože, jak mi pošeptala do ucha- nejvíc s ní asi bude jezdit babička, jenom to ještě neví :)

Terezka s námi strávila odpoledne na Orlickém maratonu v rámci seriálu SkiTour a byla bezesporu největší hvězdou dne. Její nadšení, radost a energie se přenesla na všechny kolem a bylo nám proto velkým potěšením předat Terce potřebnou částku na nové kolo.

Těšíme se, až od ní dostaneme zprávy, jak to babičce jezdí.

Děkujeme Terezko, že jsme ti mohli splnit sportovní sen! Tvůj Emil a Skitour

© Nadační fond Emil | 2019 - 2023
Created by
Created by MODERI s.r.o.